Wersja Kontrastowa
pnwm.gif
13
sty
2014

Nabór wniosków do Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży

autor: Katarzyna Wysługocka 

Szanowni Państwo,

Zapraszam Państwa do składania wniosków na projekty młodzieżowe w ramach Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Wprawdzie prowadzimy nabór całoroczny, ale ci z Państwa, którzy złożą wnioski do końca marca bieżącego roku mają zagwarantowane dofinansowanie. Dlatego zachęcam Państwa do składania wniosków, nawet jeśli planowane spotkania będą odbywały się jesienią, czy też w okresie przedświątecznym.

Wnioski złożone w terminie późniejszym będą rozpatrywane zgodnie z aktualną sytuacją budżetową.

W tym roku obowiązują te same formularze wniosku i załączników jak w roku ubiegłym. Nie uległy również zmianie stawki ryczałtowe.

Wnioski można składać tradycyjną pocztą lub pocztą elektroniczną z dołączeniem skanu ostatniej strony wniosku z pieczęciami obu partnerów oraz podpisami. Nie ma wtedy potrzeby dosyłania oryginału wniosku.

Formularz wniosku do wypełniania na komputerze oraz wzory załączników znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce PNWM.

Jedyna zmiana dotyczy udziału w projekcie osób niepełnosprawnych. Proszę o dołączenie do wniosku odpowiedzi na pytanie: czy w związku z udziałem w programie osób niepełnosprawnych wiążą się dodatkowe koszty. Jeśli tak, to jakie?

Bardzo chętnie odpowiem na wszelkie pytania z Państwa strony.

 

Kierownik Jednostki Centralnej

Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży

Mieczysław Kijewski