pnwm.gif
08
wrz
2006

PNWM

autor: Małgorzata Kijewska 

Polsko-niemiecko-rosyjskie forum,

Berlin 10-13.10.2006

Od 10 do 13 października 2006 Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży organizuje w Berlinie, w kooperacji z organizacją pożytku publicznego urban-sozial oraz Wspólnotą Kulturową Borussia spotkanie dla niemieckich, polskich i rosyjskich (z obwodu kaliningradzkiego) multiplikatorów spotkań młodzieży.

Spotkanie nie tylko wprowadzi zainteresowanych w arkana wymiany trójstronnej, ale umożliwi im także udział w giełdzie pomysłów i dyskusję na temat przyszłych, wspólnych projektów.

Program spotkania łączy w sobie zagadnienia metodyczne, związane z wymianami młodzieży (cele, treści, metody) z wprowadzeniem w problematykę zarządzania projektem oraz refleksję na temat europejskiej różnorodności kulturowej.

Uczestnicy uzyskają również wgląd w możliwości różnego rodzaju dofinansowania projektów międzynarodowych. Przewidziana jest, między innymi, prezentacja działalności Fundacji Roberta Boscha.

Bliższe informacje (szczegółowy program spotkania oraz wysokość własnego wkładu finansowego uczestników) zostaną wkrótce opublikowane na stronie domowej PNWM.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Pawłem Prokopem
Deutsch-Polnisches Jugendwerk
Friedhofgasse 2
14473 Potsdam
E-mail: pawel.prokop@dpjw.org

 

MaŁgorzata Kijewska