Wersja Kontrastowa
pnwm.gif
11
sty
2013

Zaproszenie do udziału w szkoleniu dla nauczycieli

autor: Kalina Maciejewska 

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie proszę o przekazanie niniejszego zaproszenia nauczycielom zaangażowanym w wymianę polsko-niemiecką oraz dyrekcji szkoły . Dziękuję!

 

 

ZAPROSZENIE

 

Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Sprewa-Nysa-Bóbr we współpracy z Polsko-Niemiecką Współpracą Młodzieży (PNWM) zaprasza serdecznie do udziału w szkoleniu:

 

Teamwork-Dreamwork

seminarium dla polsko-niemieckich partnerstw szkolnych

6-10 marca 2013 Nowe Kramsko (gm. Babimost)

 

Polscy i niemieccy nauczyciele jako „drużyna marzeń“ podczas wymiany szkolnej? Nie możemy obiecać Państwu zrealizowania wszystkich marzeń, możemy jednak zaoferować szko­lenie, które pomoże zbliżyć się do tego celu. Szkolenie jest skierowane do nauczycieli, którzy mają już do­świadczenia w polsko-niemieckiej wymianie szkolnej i chcą, wraz ze swoimi koleżankami i kolegami ze szkół partnerskich, pracować nad doskonaleniem współpracy w dwunarodowych zespołach.

 

Bliższe informacje dot. programu, warunków uczestnictwa oraz link do formularza zgłoszeniowego znajdą Państwo w załączeniu.

Bardzo proszę o przekazanie informacji o szkoleniu swoim partnerom z Niemiec. Ulotka w języku niemieckim także w załączeniu.

 

 

Liczę na Państwa uczestnictwo w szkoleniu.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Kierownik JC PNWM Mieczysław Kijewski

Dokumenty

  • 2 (format pdf, 463KB)
  • 1 (format pdf, 392KB)