pnwm.gif
01
gru
2020

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży-spotkania online

autor: Katarzyna Hoffmann 

Koronawirus na wiele tygodni przeorganizował naszą rzeczywistość. Dotknęło to również planów i programów związanych ze spotkaniami młodzieżowymi  z niemieckimi partnerami lub partnerami z krajów trzecich zaplanowanych do realizacji w ramach Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Mimo wielotygodniowego planowania, większość z nich została odwołana, a co najmniej przesunięta do realizacji na koniec roku. Życie codzienne jednak pokazuje, że wirus nie odpuszcza i nawet te spotkania są zagrożone.

Wychodząc naprzeciwko tej niecodziennej sytuacji Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży przygotowała specjalną ofertę, z której można skorzystać jeszcze w tym roku lub w przyszłości. Spotkania online w czasie pandemii to narzędzie umożliwiające Państwu organizację i uzyskanie wsparcia finansowego na spotkanie grup partnerskich online.

W związku z tym w dniu 15 grudnia bieżącego roku o godzinie 16.00 chcemy zorganizować dla Państwa 2 godzinne szkolenie na platformie zoom, podczas którego postaramy się podpowiedzieć, jak takie spotkanie online przeprowadzić.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z tej możliwości! W razie ewentualnych pytań proszę pisać na adres pnwm@euroregion-snb.pl lub dzwonić 068 455 83 53. Na ten adres mailowy proszę przesyłać również swoje zgłoszenia z podaniem imienia, nazwiska, reprezentowanej organizacji i telefonu kontaktowego.

Czekamy na Państwa zgłoszenia! Szczegóły dotyczące programu oraz link do zoom przekażemy Państwu w możliwie najkrótszym czasie.

 

Mieczysław Kijewski

Kierownik Jednostki Centralnej Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży