pnwm.gif
09
paź
2020

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży-spotkania online

autor: Katarzyna Hoffmann 

Ratujmy nasze partnerstwa!

 

Koronawirus na wiele tygodni przeorganizował naszą rzeczywistość. Dotknęło to również planów i programów związanych ze spotkaniami młodzieżowymi  z niemieckimi partnerami lub partnerami z krajów trzecich zaplanowanych do realizacji w ramach Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Mimo wielotygodniowego planowania, większość z nich została odwołana, a co najmniej przesunięta do realizacji na koniec roku. Życie codzienne jednak pokazuje, że wirus nie odpuszcza i nawet te spotkania są zagrożone.

Wychodząc naprzeciwko tej niecodziennej sytuacji Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży przygotowała specjalną ofertę, z której można skorzystać jeszcze w tym roku lub w przyszłości. Spotkania online w czasie pandemii to narzędzie umożliwiające Państwu organizację i uzyskanie wsparcia finansowego na spotkanie grup partnerskich online.

Szczegóły znajdziecie Państwo w załączonych informacjach, z których jedna jest przeznaczona dla partnera niemieckiego, zaś inspiracje tematyczne możecie Państwo znaleźć tutaj: https://pnwm.org/sposoby-na-wymiane-mlodziezy-online

Zachęcamy Państwa do skorzystania z tej możliwości! W razie ewentualnych pytań proszę pisać na adres pnwm@euroregion-snb.pl lub dzwonić 068 455 83 53.

 

Mieczysław Kijewski

Kierownik Jednostki Centralnej Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży

Dokumenty