Wersja Kontrastowa
euroregion.gif
03
kwi
2019

Zaproszenie na Dni Otwarte Funduszy Europejskich

autor: Marta Krupińska 

Zapraszamy do udziału w VI edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w dniach 10-12 maja 2019 r. pod hasłem „Polska Różnorodna”, Dni Otwarte to popularna akcja o dużym zasięgu skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć

Jeżeli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich, realizujesz lub zrealizowałeś ciekawy projekt, zgłoś się już dziś i dołącz do akcji! W dniach 10 - 12 maja 2019 r. otwórz swoją siedzibę dla odwiedzających. Daj sobie możliwość zaprezentowania swoich projektów i opowiedzenia o swojej przygodzie z Funduszami Europejskimi. Zaoferuj zniżkowe lub darmowe wejścia do swojej placówki, aby wszyscy zainteresowani mogli zobaczyć i poznać efekty Twoich projektów.

 

V edycja skupiła prawie 550 wydarzeń, które odwiedziło łącznie ponad 132 tysiące osób. Tegorocznej edycji wyjątkowo towarzyszą obchody15-lecia wstąpienia Polski w UE, których zwieńczeniem będzie akcja. Profesjonalna promocja akcji w telewizji, w Internecie i radio, strona internetowa promująca akcję z wyszukiwarką oraz mapą wydarzeń, pakiet darmowych materiałów promocyjnych dla każdego wydarzenia, obecność najciekawszych wydarzeń i atrakcyjnych projektów w mediach, opublikowanie atrakcji na mapie Europe in My Region na stronie Komisji Europejskiej, a także pomoc w opracowaniu koncepcji wydarzeń – to tylko niektóre z zalet udziału w wydarzeniu. Udział w wydarzeniu pozwala także na nawiązanie nowych kontaktów z potencjalnymi klientami i kontrahentami oraz wymianę doświadczeń czy pomysłów.

 

Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularzzgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 kwietnia br.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.ewt.gov.pl/strony/wiadomosci/rozpoczynamy-nabor-projektow-do-vi-edycji-dni-otwartych-funduszy-europejskich/