pnwm.gif
27
lut
2018

Szkoła sucht Schule! Giełda kontaktów dla polsko-niemieckiej wymiany szkolnej

autor: Mieczysław Kijewski 

Euroregion „Sprewa-Nysa-Bóbr”/ Euroregion „Spree-Neisse-Bober”  zapraszają na polsko-niemiecką giełdę partnerską dla podmiotów z zakresu wymiany szkolnej.

Celem giełdy jest zainicjowanie polsko-niemieckich partnerstw szkolnych pomiędzy szkołami z Województwa Lubuskiego i Brandenburgii.

Giełda odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia bieżącego roku w ośrodku wypoczynkowym „Nad Borkiem” w Kosarzynie. Istnieje możliwość transferu uczestników z Gubina i Guben do Kosarzyna, po uprzednim zgłoszeniu tego faktu organizatorom.

Odpłatność za uczestnictwo dla uczestników z Polski wynosi 100 zł. Opłata obejmuje koszty programu, pełnego wyżywienia, tłumaczenia i zakwaterowania w pokojach 2-osobowych. Istnieje (ograniczona) możliwość zakwaterowania w pokojach 1-osobowych za dodatkową opłatą w wysokości 75  złotych za noc. Giełda rozpoczyna się w środę 25 kwietnia o godz. 13.00 i kończy w piątek około godz. 13.00.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie dobór uczestników w zależności od profilu zgłaszających się szkół.

W celu zgłoszenia uczestnictwa prosimy o wypełnienie załączonej ankiety do dnia 13 kwietnia i przesłanie na adres pnwm@euroregion-snb.pl

Osoby zakwalifikowane do udziału w giełdzie otrzymają potwierdzenie i szczegółowe informacje do 18 kwietnia na podany w ankiecie adres mailowy.

 

W załącznikach znajdą Państwo zaproszenie oraz ankietę zgłoszeniową.

  

Dokumenty