pnwm.gif
13
lis
2006

Wystawa fotograficzna „Jak Ty to widzisz” do wypożyczenia

autor: Małgorzata Kijewska 

             Organizują Państwo konferencję lub imprezę szkolną i brakuje Wam jeszcze wizualnego elementu, który przyciągałby uwagę? Albo też chcieliby Państwo zachęcić do odwiedzenia swoich domów spotkań i przy okazji pochwalić się swym polsko-niemieckim zaangażowaniem? A może przyjeżdża właśnie Państwa niemiecka grupa partnerska i jest to okazja, żeby tematyka polsko-niemiecka znalazła się w Państwa mieście w centrum zainteresowania?
           Projekt „Jak Ty to widzisz/Wie Du es siehst” był częścią wkładu PNWM w Rok Polsko-Niemiecki 2005/2006. 14 młodych fotografów z Polski i Niemiec zmierzyło się w ramach warsztatów i w podróży z obrazem kraju swojego sąsiada,, zbliżyło się do niego i próbowało uwiecznić go na zdjęciach, starając się nie przedstawiać pierwszych lepszych stereotypów.
Efekt ich pracy, którą wspierały dwie wielkie agencje prasowe: w Polsce PAP, a w Niemczech dpa, przedstawiamy w formie naszej wystawy. Po prezentacji na dziedzińcu Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Berlinie, w Pałacu Kultury i Nauki, na Zamku Królewskim w Warszawie, w hali Dworca Centralnego oraz w pociągach Berlin-Warszawa-Express, wystawa może być teraz podziwiana przez Państwa publiczność!
            PNWM umożliwia Państwu pokazanie prac młodych fotografów z Polski i Niemiec u siebie na miejscu. Wystawę udostępniamy zainteresowanym szkołom, domom spotkań, centrom młodzieżowym, urzędom miast i innym instytucjom.
            Wystawa została pomyślana jako przenośna ekspozycja. Składa się z 20 banerów o wymiarach ok. 1m x 2m, które przechowuje się i transportuje w pojedynczych tubach. Jej zbudowanie zabiera nawet laikowi nie więcej niż 1-2 godziny (dokładniejsze wskazówki znajdziecie Państwo tutaj).
Dla uzyskania lepszego wyobrażenia o wystawie zapraszamy na stronę projektu: www.jak-ty-to-widzisz.pl

Chcieliby Państwo wypożyczyć naszą wystawę?
Prosimy o kontakt mailowy: wystawa@pnwm.org albo telefoniczny: 022/51889-10. Wolontariusze PNWM, Mariusz Rybak i Martin Piontek, koordynują terminy i transport oraz chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zapraszamy!

Opcje


  Strona gotowa do druku

  Wyślij ten artykuł do znajomych