pnwm.gif
09
lis
2006

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo zaprasza do udziału w szkoleniu

autor: Małgorzata Kijewska 

Szanowni Państwo,

w załączeniu przesyłam ofertę szkolenia dla multiplikatorów organizowane przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.W przypadku pytań proszę o kontakt bezpośrednio z organizatorem.

Pozdrawiam

Małgorzata Kijewska

 

Szanowni Państwo,

           Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo zaprasza do udziału w Szkoleniu dla organizatorów międzynarodowej wymiany młodzieży które odbędzie się w dniach 12-18.11.2006 w naszym ośrodku w Motyczu Leśnym k. Lublina. Uczestnikami szkolenia będzie młodzież w wieku 17-26 lat, z Polski, Niemiec i Ukrainy.

Szkolenie ma charakter warsztatów prowadzonych w małych grupach wielonarodowych, z takich zakresów tematycznych jak:

  • pedagogika przeżyć
  • pedagogika zabawy
  • animacje językowe
  • pedagogika teatru
  • warsztaty muzyczne i taneczne

W trakcie seminarium dokonamy również prezentacji Polsko-Niemieckiej Wymiany Młodzieży oraz Programu Młodzież, z których to można pozyskiwać środki finansowe na organizację międzynarodowych programów młodzieżowych. Szkolenie to jest doskonałą okazją do uzyskania niezbędnych kwalifikacji do pracy w charakterze osób prowadzących programy międzynarodowe, tłumaczy programów międzynarodowych oraz koordynatorów programów. Seminarium jest dofinansowane przez Polsko-Niemiecką Wymianę Młodzieży, dlatego koszt udziału jest bardzo niski, tj. 50 złotych za cały program za jedną osobę; obejmuje to: zakwaterowanie, pełne wyżywienie, prowadzenie programu, tłumaczy, koszty materiałowe, ubezpieczenie oraz transport na trasie: Lublin-Motycz Leśny. Po zakończeniu Seminarium wystawiamy certyfikaty.  

Zbigniew Chwalczuk Koordynator współpracy międzynarodowej. Tel. (081) 532-90-18 (w godz. 10-16.00) lub kom. 607-15-00-11